7.5m Cable Cover Cowboy Zipper Jacket - TIG Welding & Plasma Cutting Torch
Features:
- 7.5 meters Long
- 7.6cm wide when open
- Strong zipper
- Black in Colour
- Made from durable denim material
- Super flexible and will not make your torch stiff like others
(WC-3-25)
| SKU | WC-3-25 |
| Brand | COBRA |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001000000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
| Assembled Length | 0.100m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.100m |
Help other Hampdon Industrial Pty.Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.

More info