Thermal Dynamics Plasma Shield Cup Drag 50-60A SL60/SL100 - 1 Each
- 60 Amp Plasma Shield Cap
- Ref No: OTD9/8235
- 1 Each
(OTD9-8235)
| SKU | OTD9-8235 |
| Brand | Thermal Dynamics |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000001000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Help other Hampdon Industrial Pty.Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More info