Lincoln K126 PRO Innershield Tip Holder - 1 Each
Tip Holder for K126® PRO Innershield® Guns
Features
- Holds Innershield® Contact Tips securely in place
- Prolongs contact tip life
- 1/pack
(KP2908-1)
| SKU | KP2908-1 |
| Brand | Lincoln |
| Shipping Weight | 0.0100kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000500000m3 |
| Unit Of Measure | ea |
Help other Hampdon Industrial Pty.Ltd users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More info